o nas

Nasza siłą jest różnorodność

Dzisiejszy świat wymaga współpracy specjalistów z wielu dziedzin, nawet tych pozornie najbardziej odległych- dlatego współczesna medycyna nie istniałaby bez zaawansowanych rozwiązań IT.
In4med wychodzi tym oczekiwaniom na przeciw tworząc zespół doświadczonych informatyków, elektroników oraz praktykujących lekarzy- zespół, który doskonale zna problemy i potrzeby środowiska medycznego oraz potrafi je kreatywnie rozwiązać.

Po pierwsze – wiarygodna informacja

Specjalizujemy się w obsłudze wszelkich działań związanych z dostarczaniem informacji naukowej. Stworzyliśmy unikalny system obsługi konferencji konferia, który jest niespotykanym wsparciem zarówno dla organizatora jak i uczestnika. Pierwszym umożliwia sprawne zarządzanie nawet największymi wydarzeniami, drugim daje unikalną możliwość dostępu do całej swojej aktywności konferencyjnej w jednym miejscu.
Posiadamy również profesjonalne studio graficzne, przygotowujące specjalistyczne prace związane z działalnością naukową – plakaty konferencyjne, ryciny naukowe, skład publikacji. Na każdym etapie prac, nadzór sprawują specjaliści w zakresie nauk biomedycznych zapewniając także najwyższą jakość merytoryczną.

Po drugie – konsultacja u specjalisty

Łącząc w naszym zespole doświadczenie dwóch światów – medycyny i informatyki, świadczymy najwyższej klasy usługi doradcze w zakresie rozwiązań IT dla placówek służby zdrowia. Praktykujący lekarze z wykształceniem informatycznym wraz z inżynierami wyspecjalizowanymi w rozwiązaniach biomedycznych zapewniają niespotykane w tej branży zrozumienie tematu i wsparcie w wyborze i projekcie najlepszych rozwiązań technologicznych – zarówno dla pojedynczej prywatnej praktyki jak i wielkiego szpitala klinicznego.

Po trzecie – zaufaj technologii

Nasz zespół nie tylko doradzi Ci wybór najlepszych rozwiązań, lecz również stworzy dowolne oprogramowanie najlepiej wspomagające Twoją dzialalność kliniczną lub naukową. Specjalizujemy się w oprogramowaniu spersonalizowanym, pisanym zgodnie z potrzebami klienta, służącym do gromadzenia i analizy dużej ilości danych. Podejmiemy się jednak każdego wyzwania, nawet najbardziej nietypowego.