głosowanie i dyskusja

Systemy prowadzenia dyskusji panelowych oraz głosowania

 

Zadawanie pytań z sali poprzez bramkę SMS

W przypadku prowadzenia sesji dyskusyjnych podczas dużych wydarzeń organizator napotyka wiele trudności – związanych między innymi z dostępem do mikrofonu dla zadającego pytanie na wielkiej sali, moderacją pytań czy zwykłym skrępowaniem ludzi przed publiczną wypowiedzią.

Nasz system umożliwia uczestnikowi wysłanie pytania poprzez zwykłą wiadomość tekstową SMS! Uruchamiany w tym celu numer telefonu to standardowy numer krajowy, więc kosztuje tyle co normalny SMS.

Moderator dyskusji dysponuje komputerem z odpowiednim oprogramowaniem, które w czasie rzeczywistym wyświetla pytania napływające poprzez system.

System SMS może służyć również do prowadzenia głosowań (wysyłanie odpowiedzi – jednej litery lub cyfry).

Zadawanie pytań z sali poprzez mobilny formularz www

W dobie zaawansowanych telefonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych coraz powszechniejszy staje się nieograniczony dostęp do Internetu – w każdym miejscu i czasie. Dlatego powyższe funkcje związane z zadawaniem pytań czy głosowaniem udostępniamy również poprzez specjalną, mobilną wersje strony www konferencji uruchamianej jedynie w trakcie wydarzenia. Po zalogowaniu, każdy uczestnik może za darmo przesłać pytanie lub oddać głos.

Oba rozwiązania – SMS oraz www są wobec siebie komplementarne – system moderujący dyskusje zbiera pytania/głosy z obydwu kanałów.

Głosowanie z wykorzystaniem pilotów

Na życzenie Klienta uruchamiamy system do głosowania oparty o specjalne piloty pobierane przez uczestników podczas wejścia na salę obrad. Piloty mogą być w pełni sprzężone z systeme konferia i wykorzystywać dane głosującego uczestnika do rozszerzonych analiz wyników głosowania – wszystko w czasie rzeczywistym! Zamiast prostego wyniku sumującego ilość głosów na poszczególne opcje, może pokazać rozkład odpowiedzi pośród kobiet i mężczyzn, mieszkańców poszczególnych miast/części kraju, specjalistów danej dziedziny, itp., itd.