warianty systemu konferia

Dostosowanie systemu

 

System konferia można zaadaptować do każdych potrzeb. Możemy przygotować kompleksowe rozwiązanie wykorzystujące wszystkie wspomniane elementy, jak również tylko część z nich. Konferia pracuje na dowolnej bazie danych (naszej lub dostarczonej przez organizatora), w pełni on-line lub w oparciu o sieć lokalną, niezależnie od wyposażenia sieciowego centrum konferencyjnego – na życzenie zapewniamy własne rozwiązania sieciowe.

W związku z powyższym, nasz system nadaje się do wykorzystania w każdym momencie, niezależnie od stanu przygotowań do konferencji – zarówno od samego początku trwania zapisów aż po moment gdy są one już zaawansowane (i prowadzone poprzez własny system rejestracji zgłoszeń 0rganizatora).

W przypadku mniejszych imprez możemy udostępnić wersję pośrednią z automatycznym sekretariatem bez samoobsługowych urządzeń rejestracyjnych lub dowolną inna konfigurację.

Zapewniamy pełną obsługę graficzną, przygotowanie logotypu i całej identyfikacji graficznej oraz materiałów promocyjnych do druku (ulotki, plakaty, foldery, książki streszczeń).

Jesteśmy otwarci na każde Państwa propozycje rozbudowania wspomnianych funkcjonalności. Zgodnie z hasłem sky is the limit jesteśmy w stanie podejść kreatywnie do każdego zadania!